Designerskie hokery do nowoczesnych restauracji

Otwierasz restaurację, w której ma panować nowoczesny, modernistyczny styl? Kup designerskie hokery, które przykują uwagę odwiedzających lokal gości!

desingerskie hokery w czterech barwach

źródło: pinterest.com

Nie każdy lubi klasyczny i zachowawczy styl w aranżacji pomieszczeń. Ogromną popularnością, szczególnie wśród młodych ludzi, cieszą się restauracje utrzymane w stylu modern. W ich wystroju królują takie materiały jak tworzywa sztuczne połączone z metalem. Jeśli uwielbiasz żywe, intensywne barwy i błyszczące powierzchnie, być może zainteresują cię hokery widoczne na pierwszej fotografii. Nietypowy kształt, połączenie tworzywa sztucznego z metalowymi elementami, mocne kolory i połysk – to wszystko sprawi, że na pewno wiele osób zwróci na nie uwagę i zechce na nich usiąść.

nowoczesne hokery w dwóch kolorach

źródło: pinterest.com

Nie każdy fan modernistycznych aranżacji przepada jednak za żywymi kolorami i mocnym połyskiem. Jeżeli należysz do tych osób i pragniesz w swej restauracji bardziej stonowanych rozwiązań, hokery z drugiego zdjęcia będą w sam raz dla ciebie. Posiadają designerski wygląd, nietypowy kształt, ale jednocześnie ich kolory nie są tak rażące, a powierzchnia nie błyszczy się. Takie stołki świetnie będą się prezentować w towarzystwie prostego, nowoczesnego stołu lub ławy.

przezroczysty hoker barowy

źródło: pinterest.com

Ostatnio coraz większą furorę robią meble przezroczyste. Nie muszą być one wykonane ze szkła, jak dzieje się to w przypadku popularnych stołów ze szklanych blatem. Nowoczesne przezroczyste hokery produkuje się z poliwęglanu. Jeśli wybierzesz takie meble, zyskasz nietypowy i futurystyczny wygląd wnętrza. Warto zauważyć, że takie meble nie przytłoczą nawet niezbyt dużego pomieszczenia, ponieważ nie będą rzucać się w oczy. Wówczas możesz zaszaleć z innymi dodatkami.

Podobne porady